„AVE MARYJA, woła cały świat” - Przedszkolny Przegląd Piosenki Maryjnej

Dnia 16 maja 2022 roku odbył się Przedszkolny Przegląd Piosenki Maryjnej „AVE MARYJA, woła cały świat”. Celem przeglądu było: rozwijanie talentów i uzdolnień wokalnych dzieci, rozwijanie duchowości maryjnej, prezentacja dziecięcej twórczości muzycznej oraz kultywowanie tradycji śpiewania utworów religijnych. Młodzi artyści zaprezentowali pełne pasji wykonania najpopularniejszych pieśni sławiących Matkę Bożą. Publiczność mogła usłyszeć np. „Była cicha piękna, jak wiosna”, Do Maryi tup tup „ Maryjo, Królowo Polski”. Dziękujemy serdecznie rodzicom za dobór utworów i przygotowanie dzieci, a małym artystom za odwagę i prezentację muzycznych zdolności. Życzymy, również abyście za przykładem Maryi mocno trwali w wierze i potrafili jak Ona wszystko powierzyć Panu Bogu.

Relacja fotograficzna i filmowa znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2022-05-19 21:26:01
Data edycji: 2022-06-05 17:25:04