ALLELUJA – Jezus żyje!

Kochani Rodzice,

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego to największe i najpiękniejsze święto. Z tej okazji wszystkim składamy najlepsze i najserdeczniejsze życzenia. Niech radosna wieść o zmartwychwstaniu opromienia życie każdego z nas, każdą rodzinę. Niech pogłębia wiarę, napełnia nadzieją i rozpala miłość, która uzdalnia do pięknego życia w Bogu. Przeżyjcie te Święta w bliskości Zmartwychwstałego Chrystusa oraz w radości i cieple rodzinnego domu. Wszystkim życzymy radosnych i błogosławionych Świąt.

Siostra Dominika

dyrektor przedszkola wraz z całym personelem

Data dodania: 2022-04-16 23:32:35
Data edycji: 2022-04-16 23:35:56