Czcionka:

Kontrast:

Akademia Patriotyczna pt. „DZIĘKUJEMY ZA NIEPODLEGŁOŚĆ''

Dnia 9 listopada 2018 roku w przedszkolu odbyły się uroczyste obchody z okazji 100- lecia odzyskania przez Polską Niepodległości. Tego dnia grupa 6-latków pod kierunkiem s. Barbary oraz p. Kasi wystawiła przybyłym Gościom Akademię Patriotyczną. Hasłem przewodnim przygotowanego występu były słowa: „Dziękujemy za Niepodległość". Przedszkolaki w skondensowanej formie przypomniały historię odzyskania przez Polskę Niepodległości oraz znaczące wydarzenia i postaci tego okresu. Podniosłej atmosferze towarzyszyły śpiewane pieśni patriotyczne oraz tańce ludowe wykonane przez przedszkolaków. Dziękujemy za wkład włożony w nauczanie i przypomnienie historii naszej Ojczyzny. Niech wdzięczność za tamte wydarzenia i szacunek do wolnej Ojczyzny goszczą w naszych sercach każdego dnia.

Data dodania: 2021-05-08 15:03:41
Data edycji: 2021-05-08 15:04:16
Ilość wyświetleń: 59

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"