Akademia Patriotyczna BÓG HONOR OJCZYZNA

W dniu 9 listopada 2019 roku w naszym przedszkolu, pod kierunkiem Pani Ewy i Pani Moniki, odbyła się Akademia Patriotyczna pt. „Bóg, Honor, Ojczyzna". Dzieci przedstawiły krótką historię odzyskania przez Polskę niepodległości, a także pokazały jak ważny jest szacunek wobec symboli narodowych. W jednej ze scen, w sposób wzruszający, sześciolatki przedstawiły chęć podjęcia służby wojskowej dla ojczyzny. Klimat przedstawienia stanowiły utwory patriotyczne wykonane przez dzieci. Niech atmosfera, płynąca z tego dnia, przypomina nam wszystkim jak ważne znaczenie mają słowa BÓG, HONOR, OJCZYZNA.

Data dodania: 2021-02-28 17:25:56
Data edycji: 2021-02-28 17:26:29