OBECNIE TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA na nowy rok szkolny 2022/2023

Czcionka:

Kontrast:

Przedszkolny dietetyk

Nazywam się Agnieszka Surma. Jestem dyplomowanym dietetykiem. Zostałam nim, bo widziałam, jak duży wpływ na zdrowie ma to, co jemy, i jak jemy. Szczególnie bliskie było to dla mnie w perspektywie wychowywania dzieci i nauczenia ich, jak zadbać o dobre jedzenie, które daje zdrowie.

Z czasem studiując różne tematy związane ze zdrowiem, wiem, że nasze zdrowie to wypadkowa naszych codziennych wyborów dotyczących dużo większego obszaru niż tylko dieta. Dlatego w pracy z pacjentami oprócz diety w moich zaleceniach zawsze znajdą się punkty obejmujące inne obszary, takie jak aktywność fizyczna, higiena snu, czy zdrowie psychiczne.

Aktualnie prowadzę własny gabinet i na co dzień  pomagam pacjentom wracać do zdrowia.Ogromną satysfakcję czerpię z ich sukcesów - nawet tych najmniejszych.

W ramach wolontariatu  udzielam także darmowych porad. Znaleźć mnie można w jednej z dwóch warszawskich parafii  - Matki Bożej Wspomożycielki oraz św. Rafała i Alberta.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się również na moim facebookowym profilu Agnieszka Surma Be Healthy.

Oprócz tego prowadzę również szkolenia na platformie Udemy - w języku angielskim, a wkrótce także i w języku polskim.

Prywatnie jestem od 13 lat żoną oraz mamą trójki dzieci: 10 letniego Stasia, 7 letniej Gosi i 4 letniego Pawła. Rodzina, macierzyństwo to prawdziwa przygoda, która każdego dnia zaskakuje i zmusza do ciągłej weryfikacji sposobu myślenia i schematów, w których dotychczas funkcjonowałam. To ciągła szkoła siebie samego, stawania w prawdzie, a także budowania relacji. To szkoła dzięki której mogę być lepsza zarówno w pracy, jak i w domu.

Drodzy rodzice, poniżej znajdziecie artykuły dot.zdrowgo żywienia, szczególnie u dzieci.

Zapraszam do lektury!

Data dodania: 2021-12-05 20:03:11
Data edycji: 2021-12-05 20:21:43
Ilość wyświetleń: 301