Czcionka:

Kontrast:

Msza św. z okazji Jubileuszu 100 - lecia założenia Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej

KOCHANI RODZICE, DRODZY PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA

serdecznie zapraszamy

na uroczystą Mszę św. z okazji obchodów Jubileuszu 100- lecia

założenia Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej

w dniu 10 stycznia  o godz. 13.30  w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej.

100 rocznica powstania Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej - to Piękny Jubileusz.

Dziękujemy Bogu za wielkie dzieło Opatrzności Bożej, jakie dokonało się przez życie bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego.

100 lat temu, właśnie tutaj na warszawskim Bródnie siostry loretanki zamieszkały przy ul. Nadwiślańskiej 21 i podjęły pracę opiekuńczą nad dziećmi.

Od 31 lipca 1920 r. zaczęła się historia Zgromadzenia, ale też zaczęła się historia Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Sióstr Loretanek.

Dziękujemy  całym sercem za  łaski i prosimy, aby we wszystkim Bóg był uwielbiony.

Data dodania: 2021-01-04 00:19:47
Data edycji: 2021-01-04 00:26:54
Ilość wyświetleń: 231

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"