Czcionka:

Kontrast:

Kalendarium wydarzeń wrzesień 2021 r.

WITAMY PO WAKACJACH!!!

Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie.

Mamy nadzieję, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, pokoju i wzajemnej życzliwości oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się nowym roku szkolnym a rodzicom owocnej współpracy i zadowolenia!

Niech Dobry Bóg nam błogosławi a Matka Boża Loretańska ochrania i prowadzi.

Dyrektor Przedszkola

s.Dominika Szafran

Grono Pedagogiczne

oraz wszyscy pracownicy Przedszkola

Kalendarium wydarzeń

wrzesień  2021 r.

8 września godz. 18.00 - spotkanie organizacyjne z rodzicami grupy 3 – latków

9 września godz. 18.00 - spotkanie organizacyjne z rodzicami  grupy 4 – latków

10 września godz. 18.00 - spotkanie organizacyjne z rodzicami  grupy 5 – latków

13 września  godz. 18.00  - spotkanie organizacyjne z rodzicami  grupy 6 – latków

9 września – warsztaty biblijne „ Spotkanie z Świętym Józefem”

11 września  (sobota) zapraszamy na  rodzinny wyjazd do Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej

Program wyjazdu:

• Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej o godz.11.00 (bardzo prosimy o punktualność). Wspólnie będziemy się modlić o łaski potrzebne dla dzieci i wychowawców w rozpoczynającym się roku szkolnym.
  • Obiad
  • Zabawy przy ognisku i pieczenie kiełbasek, ziemniaków - ok. godz.15.30.
  • Powrót - ok. godz. 18.00.

Koszt wyjazdu - 45 zł od osoby dorosłej, 30 zł - od dziecka.  Prosimy o zapisanie się na ten wyjazd u siostry z danej grupy wiekowej (z podaniem ilości osób uczestniczących w wyjeździe) oraz  wpłatę  na konto przedszkola do 8 września.

14 września - warsztaty przyrodnicze „Zwierzęta gospodarskie”. Na przedszkolnym placu zabaw pojawią się kozy, kury, kaczki, kurczątka i  króliki.

21 września - autokarowa wycieczka do Zoo dzieci z grupy 4,5,6 latków. Wyjazd o godz. 9.00, powrót ok. 12.00

27 września - warsztaty przyrodnicze „Mapa świata zwierząt”

Zapraszamy do udziału w  konkursie plastycznym  pt.: „WSPOMNIENIA Z WAKACJI”

• Dzieci mogą dowolną techniką płaską przedstawić swoje wakacyjne wspomnienia.
  • Praca powinna być opatrzona na odwrocie kartą informacyjną zawierającą imię i nazwisko autora.
  • Uczestnicy przygotowują prace indywidualnie (jeżeli w przedszkolu jest rodzeństwo, każde dziecko przynosi własną pracę).
  • Kryteria oceny: oryginalność, walory artystyczne, wkład pracy dziecka.
  • Prace będzie oceniać komisja powołana przez organizatora.
  • Organizatorzy przewidują nagrody rzeczowe oraz dyplomy.
  • Termin oddawania prac konkursowych – do 23 września.
  • Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród – 29 września.
  • Wszystkie prace biorące udział w konkursie będą wyeksponowane na stronie internetowej przedszkola.

4 października  - Dzień Anioła Stróża.  Prosimy rodziców, aby dzieci  w tym dniu miały przebranie anielskie w kolorze białym.

Z powodu sytuacji epidemiologicznej kalendarium wydarzeń może ulec zmianie.

Data dodania: 2021-08-25 07:31:34
Data edycji: 2021-08-25 07:37:34
Ilość wyświetleń: 776

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"