Czcionka:

Kontrast:

Kalendarium wydarzeń styczeń - luty 2021 r.

22 stycznia godz.9.30  - trwając w bożonarodzeniowej radości, zapraszamy dzieci do udziału  w Koncercie Kolęd i Pastorałek pt.W żłobie leży, któż pobieży kolędować Małemu”.

Prosimy o przygotowanie jednej wybranej kolędy/pastorałki. Koncert może przebiegać w trzech kategoriach: solista, duet, chór. Liczba wykonywanych zwrotek nie powinna przekraczać trzech. Akompaniament do kolędy może być wykonany z użyciem podkładu muzycznego.

Zgłoszenie udziału z podaniem tytułu kolędy, prosimy przekazać wychowawcy grupy do dnia 20 stycznia. Wskazanie tytułu kolędy przy zapisie jest dla nas istotne, ponieważ chcemy, aby utwór się nie powtarzał.

Do występu dzieci przygotowują się w domu pod kierunkiem rodziców. Prosimy, aby  dzieci w tym dniu przyszły świątecznie ubrane.

28 stycznia - występy artystyczne wszystkich grup z okazji Dnia Babci i Dziadka. W tym roku z uwagi na sytuację epidemiologiczną, nie możemy zaprosić szanownych gości do przedszkola, więc prosimy Rodziców o udostępnienie nagrania z strony internetowej naszego przedszkola.

9 lutego -  bal karnawałowy (przebranie kostiumowe obowiązkowe).

Serdecznie zapraszamy dzieci  do wzięcia udziału w przedszkolnym

w konkursie plastycznym „Moja ulubiona postać z bajki”

Cele konkursu:

• kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich
  • rozbudzanie twórczej inwencji dziecka i kreatywności
  • wzmacnianie wiary we własne możliwości
  • rozwijanie indywidualnych zdolności plastycznych
  • budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi

Regulamin konkursu:

• technika plastyczna dowolna - płaska, przestrzenna z użyciem różnorodnych materiałów
  • format dowolny
  • prace indywidualne