OBECNIE TRWA REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA na nowy rok szkolny 2021/2022

Czcionka:

Kontrast:

Kalendarium wydarzeń maj - czerwiec 2021 r.

Kalendarium wydarzeń

maj – czerwiec 2021 r.

26 maja  godz.9.30  - zapraszamy dzieci do udziału  w Przedszkolnym Przeglądzie Piosenki Maryjnej pt." Wszystko co żyje niech śpiewa Maryi  "

Adresaci: soliści, duety, rodzeństwa, dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

Cele:

- rozwijanie talentów i uzdolnień wokalnych dzieci

- rozwijanie duchowości maryjnej

- zachęcanie do refleksji na tekstami pieśni i piosenek ku czci Matki Bożej

- prezentacja dziecięcej twórczości muzycznej

- kultywowanie tradycji śpiewania utworów religijnych

Regulamin:

1.Każde dziecko lub grupa dzieci wykonuje  jeden utwór (maks.3 zwrotki).

2.Piosenkę można wykonać z akompaniamentem instrumentu lub z podkładem muzycznym nagranym na CD.

1. Zachęcamy do odświętnego stroju.

4.Uczestnicy przygotowują się do konkursu w domu przy wsparciu rodziców.

5.Warunkiem uczestnictwa  w przeglądzie jest wypełnienie karty zgłoszenia do dnia 24 maja.

26 maja godz.16.30 z okazji Dnia Matki i Dnia Dziecka zapraszamy Rodziców na uroczystą Mszę św. do Kościoła  Matki Bożej Różańcowej. Msza św. będzie sprawowana w intencji rodziców o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego  w wychowywaniu swoich dzieci.

1 czerwca odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka. Konkursy sportowe i zabawy muzyczne będą zorganizowane na placu zabaw.

(Jeżeli w tym czasie będą trwały prace budowlane związane z przyłączami wodno- kanalizacyjnymi do budynku  wc, to organizacja Dnia Dziecka będzie w przedszkolu).

3 - 4 czerwca -  Boże Ciało przedszkole będzie  zamknięte

11 -14 czerwca -   odbędą się występy artystyczne dla Rodziców z okazji Dnia Matki

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną, nie możemy zaprosić Drogich Rodziców i Gości do przedszkola, więc prosimy o obejrzenie nagrania dostępnego na stronie internetowej przedszkola.

11 czerwca ( piątek)- występ grupy 3 i 5 latków

14 czerwca ( poniedziałek)- występ grupy 4 i 6latków

16 czerwca pokazy taneczne wszystkich grup. Nagrania będą dostępne na stronie internetowej przedszkola.

22 czerwca - turniej szachowy

28 czerwca godz.16.30  - Msza św. na zakończenie roku szkolnego w kościele Matki Bożej Różańcowej.

✁----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KARTA ZGŁOSZENIA

1. Imię i nazwisko uczestnika: …………………………………………………………………………………….
  2. Tytuł piosenki: …………………………………………………………………………………………………………..